• تاریخ انتشار : سه شنبه 7 شهریور 1402 - 21:03
  • کد خبر : 717
  • چاپ خبر

انتقاد هادی از عدم همکاری اداره ورزش و جوانان با شهرداری تبریز!

طرح تجهیزات ورزشی هوشمند با قابلیت تولید انرژی پاک در پارک ها و فضای سبز شهری در جلسه امروز کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر تبریز مطرح و مورد بحث و بررسی قرار گفت. به گزارش نقدنیوز، پنجاه و هفتمین جلسه کمیسیون ورزش و جوانان با حضور پرویز هادی، فریدون بابایی اقدم، شهرام دبیری،

طرح تجهیزات ورزشی هوشمند با قابلیت تولید انرژی پاک در پارک ها و فضای سبز شهری در جلسه امروز کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر تبریز مطرح و مورد بحث و بررسی قرار گفت.

به گزارش نقدنیوز، پنجاه و هفتمین جلسه کمیسیون ورزش و جوانان با حضور پرویز هادی، فریدون بابایی اقدم، شهرام دبیری، سرپرست شرکت باشگاه ورزشی شهرداری تبریز و کارشناسان این کمیسیون در عمارت ساعت برگزار شد.

پرویز هادی، رییس کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر تبریز در ابتدای این جلسه اظهار کرد: روز گذشته در جلسه علنی گزارشی از فعالیت های شرکت باشگاه ورزشی شهرداری تبریز ارائه شد که انصافا در نوع خود گزارشی جامع، کامل و مطلوب بود، البته باید این را هم گفت که فعالیت های این مجموعه از همان آغاز به کار به خوبی نمایان بود بطوریکه شهردار تبریز هم جمعه های خود را به حوزه ورزشی و بازدید از مجموعه ها اختصاص داده بود.

رییس کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر تبریز در ادامه سخنان خود مطرح کرد: رویکرد کمیسیون ورزش و جوانان در سال سوم پیگیری پروژه های مسکوت در حوزه ورزشی بوده ، بطوریکه تا پایان سال جاری ۲۵ سالن ورزشی به بهره برداری خواهد رسید و این موضوع فضاهایی را به سرانه ورزشی شهر اضافه خواهد کرد.

هادی در بخش دیگری از سخنان خود عنوان کرد: دستور نخست جلسه امروز مربوط به بررسی زمینه های همکاری هیئت دو میدانی استان و باشگاه ورزشی شهرداری کلانشهر تبریز در خصوص توسعه ورزشی همگانی است.

رییس کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر تبریز ادامه داد: دستور دوم جلسه امروز نیز در خصوص طرح تجهیزات ورزشی هوشمند با قابلیت تولید انرژی پاک در پارک ها و فضای سبز شهری بوده که در این خصوص نیز بحث و بررسی هایی خواهیم داشت.

در ادامه پنجاه و هفتمین جلسه کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر تبریز، طرح تجهیزات ورزشی هوشمند با قابلیت تولید انرژی پاک در پارک ها و فضای سبز شهری ارائه و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

پرویز هادی، رییس کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر تبریز در ادامه این جلسه بیان کرد: طرح تجهیزات ورزشی هوشمند با قابلیت تولید انرژی پاک در پارک ها و فضای سبز شهری در جلسه ای با حضور شرکت باشگاه ورزشی شهرداری و هیئت دو میدانی به صورت جزئی تر مورد بحث و بررسی قرار گرفته و خروجی آن به ما ارائه شود تا ما نیز طبق آن موضوعات تصمیم گیری کنیم.

فریدون بابایی اقدم، نائب رییس کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر تبریز هم در این جلسه اظهار کرد: بهتر است طرح تجهیزات ورزشی هوشمند با قابلیت تولید انرژی پاک در پارک ها و فضای سبز شهری به درستی برای ما تبیین شده و نمونه های بیشتری در این خصوص ارائه شود چراکه ما در بحث نگهداری این دستگاه ها نیز باید تدابیری داشته باشیم.

در ادامه پنجاه و هفتمین جلسه کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر تبریز، زمینه های همکاری هیئت دو میدانی استان و باشگاه ورزشی شهرداری کلانشهر تبریز در خصوص توسعه ورزشی همگانی تشریح و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

پرویز هادی، رییس کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر تبریز در ادامه این جلسه عنوان کرد: متاسفانه اداره ورزش و جوانان در راستای بسیاری از مباحث ورزشی با شهرداری همکاری های لازم را نداشته ولی شهرداری به تنهایی در این خصوص در حال اجرایی کردن عملیات است، یکی از نمونه های عینی هم احداث ۲۵ سالن ورزشی تا پایان سال جاری است.

رییس کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر تبریز ادامه داد: ما آماده همکاری با هیأت دو و میدانی جهت اجرای برنامه ها و مسابقات ارزنده هستیم و شهردار تبریز هم از روز اول حامی رویدادهای ورزشی بوده و ما را در این راستا تنها نمی گذارد.

لینک کوتاه

برچسب ها

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.